Jak vyřešit skladování ve firmě?

 

Řešení pro skladování existuje mnoho. Než začnete tvořit skladovací zázemí ve vaší firmě, je třeba dobře promyslet a naplánovat, co budete potřebovat uskladnit a v jakém obejmu. Prostory, které máte k dispozici, je třeba vyměřit a zakreslit do plánu.

Na základě detailního plánu se vybírají skladovací regály či regálové systémy. Pro lepší orientaci jsme pro vás připravili shrnutí, které vám pomůže v lepší orientaci. 

Paletové regály

Paletové regály složené z nosníků a rámů jsou ideálním řešením pro uložení palet jakéhokoliv rozměru. Nosníky a rámy regálů vyrábíme v široké škále nosností, můžete si tedy vybrat přesně dle vašich potřeb. Variabilitu regálům dodávají nosníky nastavitelné po 50 mm, efektivně tedy můžete využít každý centimetr místa.

Policové regály

Policové regály se hodí do knihoven, archivů, spisoven, skladů s drobným materiálem či do administrativních firem. Jsou složeny z polic a rámů. Mají jednoduchou konstrukci a jsou snadno nastavitelné. Volit můžete také mezi stacionárním a mobilním provedením. Regály lze doplnit dveřmi a výsuvnými policemi či šuplíky.

Konzolové regály

Konzolové regály se hodí především pro uskladnění dlouhého tyčového materiálu, případně paletového materiálu a materiálu s vysokou hmotností přesahující možnosti paletových regálů. Tento skladovací systém navrhujeme vždy na míru, aby splnil veškeré požadavky zákazníka.

Mobilní regály

Mobilní regály dokáží maximálně využít kapacitu prostoru a mají velkou nosnost. Dodáváme je v policovém, paletovém i konzolovém řešení. Doporučujeme je zákazníkům, kteří potřebují navýšit skladovací kapacitu a nemají kam expandovat. Řešení připravíme každému klientovi na míru.

Páternosterové systémy

Páternosterové systémy doporučujeme jako efektivní řešení pro skladovací haly či archivy. Umožňují maximální využití výšky skladovacího prostoru. Hodí se pro skladování spisů a drobného materiálu. Páternosterové systémy vyrábíme na míru zákazníkovi. Pro lepší manipulaci je lez opatřit celovýsuvy a děliči polic.

Ocelové a policové plošiny

Předností ocelových plošin je jejich schopnost efektivního využití celé výšky skladovacího prostoru. Navrhujeme je přesně na míru zákazníkovi. Libovolně je lze doplnit osvětlením, zásuvkami, výtahy, dopravníkovými pásy, shozy materiálu či vestavěnými kancelářemi.

Vybavení obchodů

Regálové systémy jsme schopni navrhnout a dodat pro jakékoliv prodejní místo. Díky 3D vizualizaci se společně dobereme dokonalého výsledku, který skloubí vaše požadavky na úložné a skladovací prostory s vynikající prezentací sortimentu pro zákazníky.

Dílenský nábytek

Funkční nábytek je základem každé dílny či výrobního prostoru. Pomůžeme vám navrhnout perfektní zázemí pro práci vašich zaměstnanců. Dodáme a na míru navrhneme šatní skříně, zásuvky, vozíky na nářadí a další.

 

V přípravách a realizaci skladovacích prostor vás nenecháme samotné. Kontaktujte nás, rádi s vámi individuálně prokonzultujeme optimální řešení pro vaši firmu.