Řešíte prostory pro skladování na prodejně, v kanceláři, ve skladu, dílně nebo jiných prostorách? Mějte na paměti, že vaším cílem by vždy mělo být řešení funkční a maximálně efektivní. Bude vám přinášet užitek i v dlouhodobé perspektivě a zhodnotí vložené finance.

Nejefektivnějším způsobem je standardně řešení na míru. Plně se přizpůsobí vašim požadavkům a zároveň maximálně využije dané prostory. 

Spoléhat na levnější řešení pomocí regálů a polic, která zakoupíte v kterékoliv specializované prodejně, se může zdát na první pohled jako dobrý nápad. Při hloubějším pohledu na tuto problematiku však zjistíte, že má svá úskalí. Regály či police ze sériové výroby nevyužijí plný potenciál skladovacího místa. Sice pár korun ušetříte, ale víte jistě, že se vaše firma za pár let nerozroste a nebudete potřebovat více místa? Doporučujeme proto vsadit hned napoprvé na to nejefektivnější řešení – skladovací regály na míru.

Při výběru dodavatele neuděláte chybu, když zapátráte po referencích a prověříte kvalitu dodávaných výrobků a služeb. Jde vám přeci o to, aby vám vložená investice přinášela užitek, nenechte se proto zlákat nízkou cenou vykoupenou většinou nízkou kvalitou.

6 kroků k úspěchu:

·        Přesné zaměření daného prostoru

·        Vytvoření plánu využití prostoru s ohledem na požadavky na uskladnění zboží či materiálu

·        Oslovení spolehlivého dodavatele s kvalitními produkty

·        Doprava a montáž

·        Finální revize

·        Fungující servis

 

Všechny tyto dílčí i kompletní kroky můžete nechat na nás. Rádi se postaráme o vše potřebné od projektu až po finální realizaci a servis. Máme bohaté zkušenosti s malými i velkými projekty a umíme odborně poradit. Naše výrobky jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, jsou bytelné a mají dlouhou životnost. Ať už máte malý obchůdek nebo velké logistické centrum, máme ideální řešení i pro vás!