Řešíte ve firmě problémy s nedostatkem skladovacích ploch? Nebo máte zastaralé skladovací řešení a chtěli byste jej zefektivnit a zmodernizovat? Tak či tak vyvstává otázka, jak postupovat, aby konečné řešení bylo efektivní, dlouhodobě funkční a aby stálo za vloženou investici? Pojďme se na to společně podívat!

Znáte rčení, které praví, že kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody? My se jím řídíme. Proto s každým klientem osobně probereme jeho požadavky a možnosti a hledáme ty nejlepší způsoby, jak co nejefektivněji využít jeho prostory.

Mezi nejefektivnější systémy pro skladování patří obecně mobilní regály. Podle toho, do jakého provozu jsou určeny, volíme mezi řešením policovým, paletovým či konzolovým.

Paletové regály slouží především k uložení palet v halách a skladech. Policové regály najdou uplatnění v knihovnách, archivech, spisovnách nebo skladech drobného materiálu. Konzolové regály zase poslouží jako perfektní řešení pro uskladnění tyčového a paletového materiálu.

Výhody mobilních regálů:

·         Dokáží maximálně využít celkovou kapacitu skladovacích prostor

·         Systém podvozků umožňuje sjíždění regálů, čímž získáme až 70 % kapacity navíc

·         Velká nosnost

·         Výška až 9 m

·         Pohodlné a bezpečné zakládání v uličkách

·         Bytelné a kvalitní materiály

·         Dlouhá životnost

·         Důmyslný systém ochran

 

Leckdy tyto systémy pomohou i tam, kde naši klienti viděli původně jako jediné východisko pořízení nové skladovací haly. Možná můžeme ušetřit finance i vám. Dohodněte si u nás nezávaznou konzultaci